KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994470
nr 1299 4470
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Oljemålning, "Den lilla båtägarn". Signerad. Olja på pannå, 23x18cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:54:09
28/12 10:37:03
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg